Kim jesteśmy?

ElbudBis to wysoko wykwalifikowani inżynierowie i specjaliści z różnych dziedzin. Nasz zespół to 65 pracowników, w tym 40 pracowników fizycznych. To managerowie, orientujący się w realiach rynku elektroenergetycznego, inżynierowie i projektanci, korzystający z najnowszych rozwiązań technologicznych, prawnicy, wykwalifikowana kadra techników i pracowników terenowych, gotowych do realizacji najbardziej wymagających projektów. Nasze doświadczenie jest gwarancją satysfakcji klienta.

Profesjonalna i wykwalifikowana kadra, wieloletnie doświadczenie oraz zastosowanie nowoczesnych technologii to elementy, które wyróżniają nas na rynku. Stawiamy na jakość wykonywanych usług, terminowość i dobrą organizację pracy. Nie boimy się wyjść poza znane schematy - zadowolenie klienta i spełnienie jego oczekiwań jest naszą nadrzędną wartością.

Wróblewscy

Jedna uczelnia, jeden wydział, ten sam kierunek. Trzy pokolenia energetyków. W dobie intensywnych i przełomowych zmian w energetyce szalenie ważnym okazuje się być umiejętne połączenie tradycji i innowacyjności, co skutecznie udaje nam się, poprzez ciągłość pokoleniową, przy realizacji powierzonych nam inwestycji.

Jak działamy?

W naszej pracy stawiamy na najbardziej zaawansowane rozwiązania inżynieryjne. Wykorzystujemy zarówno sprawdzone, jak i innowacyjne technologie. Nie boimy się wyzwań i koncepcji, które wybiegają w przyszłość, przedstawiając rozwiązania, o których rzadko się myśli.

Zanim przystąpimy do realizacji projektu, analizujemy oczekiwania inwestora, proponując koncepcje, które spełniają wszystkie jego wymagania. Oferujemy rozwiązania wykraczające poza standard, nie myślimy szablonowo, pamiętając o potrzebach środowiska naturalnego. Niezależnie od tego, na które rozwiązania wspólnie postawimy, podstawą jest solidność i bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami