O NAS

Elbudbis Sp. z o.o. jest firmą consultingową oferującą kompleksową obsługę inwestycji sektora elektroenergetycznego. Tworzymy zespół, który realizował i realizuje największe branżowe inwestycje w Polsce oraz uczestniczy w wielu projektach zagranicznych. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz posiadane kwalifikacje pozwalają na wsparcie realizacji inwestycji naszych klientów na każdym jej etapie.

Naszym klientom oferujemy możliwość skorzystania z naszych umiejętności i wieloletniego doświadczenia. Gwarantujemy pomoc w odnalezieniu się i dopasowaniu do specyficznych realiów rynku elektroenergetycznego. Dzięki temu świadczone przez nas usługi są profesjonalne i stanowią istotną wartość dodaną dla naszych partnerów biznesowych.

Wieloletnia działalność na rynku elektroenergetycznym pozwoliła nam na dogłębne poznanie mechanizmów nim rządzących. Aby optymalnie zadbać o dobro naszych klientów, stale obserwujemy rynek oraz zachodzące na nim zmiany. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje, aby jakość świadczonych przez nas usług zadowalała naszych klientów.

Nasi pracownicy i współpracownicy posługują się swobodnie językiem angielskim, w tym specyficznym słownictwem branżowym. Współpracę z podmiotami niepolskojęzycznymi ułatwia również wewnętrzny dział tłumaczeń.

Zespół złożony ze specjalistów z różnych dziedzin pozwala na świadczenie usług o szerokim spektrum, obejmujących doradztwo na każdym etapie inwestycji. Oferujemy wsparcie podczas procedury o udzielenie zamówienia publicznego, od przygotowania oferty, po reprezentację w procedurze przetargowej. Zapewniamy wsparcie prawne działań podejmowanych przez inwestora we wszystkich aspektach działalności. Stale obserwujemy otoczenie prawne przedsiębiorstw należących do klientów, co pozwala na reagowanie i dostosowanie ich działalności do zachodzących zmian.

Nasze usługi to nie tylko doradztwo prawne i organizacyjne, ale również usługi montażowe świadczone przez doświadczone brygady montażowe. Posiadamy długoletnia praktykę w projektowaniu obiektów w branży konstrukcyjno-budowlanej, elektroenergetycznej oraz telekomunikacyjnej.

Nasza wiedza służy przede wszystkim poszukiwaniu rozwiązań umożliwiających zmaksymalizowanie zysku inwestora przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka wynikającego z realizacji inwestycji.

strzalka do góry
close