Projektowanie

Grupa wykwalifikowanych inżynierów i projektantów, gotowa do realizacji każdego zlecenia.Elbudbis tworzy między innymi grupa wykwalifikowanych inżynierów i projektantów, gotowa do realizacji każdego zlecenia. Specjalizujemy się w projektach branży konstrukcyjno-budowlanej oraz energetycznej i telekomunikacyjnej. Dokumentację tworzymy nie tylko w oparciu o najlepszą wiedzę techniczną, ale także o odpowiednie normy prawne – zarówno prawa polskiego, jak i obcego.

W zakres naszych usług wchodzi wykonanie wielobranżowej dokumentacji technicznej we wszystkich fazach realizacji, począwszy od koncepcji, poprzez projekt podstawowy, projekt budowlany do uzyskania pozwolenia na budowę, projekty wykonawcze oraz dokumentację powykonawczą.
Naszym klientom możemy zaoferować rozmaite projekty z branży konstrukcyjno-budowlanej, m.in.:

Nasi projektanci podejmują się przygotowania rozmaitych ekspertyz budowlanych i opinii w zakresie prawidłowości przygotowania projektów budowlanych oraz wykonawczych.

Siłą Elbudbis jest przede wszystkim doświadczenie w projektowaniu dokumentacji z branży elektroenergetycznej i telekomunikacyjnej. Nasi klienci mogą powierzyć nam m.in.:

Zapisz

strzalka do góry
close